Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Powstaliśmy w celu świadczenia najwyższej klasy usług dla wszystkich osób i podmiotów, które widzą swój rozwój w finansowaniu zewnętrznym. Stawiamy na wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która doradza i wykonuje wszelkie podjęte przedsięwzięcia w sposób rzetelny z myślą o uzyskaniu jak najwyższych korzyści dla Państwa.
Każdy pomysł potrzebuje zoptymalizowanego pokierowania pozwalającego określić odpowiednią drogę do uzyskania dofinansowania.

Stawiamy na skuteczną realizację założonych celów

Znalezienie najlepszych, często innowacyjnych rozwiązań gwarantujących Państwa sukces to dla nas absolutny priorytet. Pomóc ma w tym kadra specjalistów (branżowych, finansowych) współpracująca z instytucjami i konsultantami, którzy łączą praktykę gospodarczą z najnowszymi tendencjami występującymi w obszarach ich zainteresowań prowadząc nierzadko własne badania naukowe.
Zajmujemy się przedsięwzięciami, które wymagają pozyskania zewnętrznych środków finansowych, a także projektami, które już otrzymały dotację. Zakres naszych usług pozwala na wykonanie wszystkich kroków do dofinansowania projektu. Współpraca z nami opiera się na wzajemnym zaufaniu, a każde wspólne działanie dąży do Państwa pełnej satysfakcji biznesowej.

 

Zadzwoń lub napisz, my z chęcią zweryfikujemy możliwości dotacyjne na osobnym spotkaniu.